מהו הליך גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה הוא הליך שמתאים  לבני זוג אשר הפנימו  והשכילו כי ניתן לסיים את מערכת הנישואין בצורה מושכלת מהירה ויעילה תוך שמירת אינטרסים של בני הזוג והמשפחה כולה.

לעניין זוגות מעורבים אשר לפחות אחד מבני הזוג הינו חסר דת , ההסדר המשפטי הנכון והמתאים הינו הליך של התרת נישואין.

בהליך מהיר, זול יחסית ומתאים לכל כיס וזאת מאחר ואין צורך בהגשת אין ספור תביעות לצורך השגת זכויותיכם  על פי דין, ניתן באופן צודק לחלק את הרכוש, להסדיר את כל הנושאים הכרוכים בילדים  ולהגיע למוסכמות  ללא כל צורך בניהול  “מלחמות” ומאבקי סרק. מיקדו את המשאבים שלכם לדברים חיוניים.

הסכם מפורט ומסודר יעשה את העבודה ויתן פתרון הולם לכל סוגיה לרבות נושא גירושין, חלוקת הרכוש, מזונות ילדים, משמורת והסדרי ראייה וכל נושא אחר המתייחס לבני הזוג.

ההליך של הגירושין בהסכמה הינו הליך מהיר ויעיל לבני זוג , בעזרת מוסכמות ניתן להתגרש עד כחודש ימים ללא עוגמת נפש וטרחה מיותרת. ניתן להיעזר בעורך דין גירושין ראשון לציון למציאת פתרון מותאם לפי צורכי בני הזוג.

אני סבורה כשבני הזוג מבינים את  החשיבות  של הליך גירושין המוסכם,  תוך שלנגד  עיניהם עומדת טובת הילדים מעל הכל , וקיימת תקשורת טובה, ניתן בנקל להגיע להסכם אשר יבטיח את עתידה של המשפחה כולה  גם במצב בו הצדדים החליטו התגרש.

חשוב לציין כי ניהול ההליכים בבית המשפט כרוכים בתשלום שכ”ט עו”ד של עשרות אלפי שקלים ואגרות, אשר היו יכולים  להיחסך למשפחה, מה גם ניהול ההליכים בבתי המשפט הינם הליכים  ממושכים מסורבלים ,במסגרתם הצדדים טעונים ומעורבים רגשית וכך גם כל המשפחה עוברת טלטלה. ניתן להתייעץ עם עורך דין גירושין ראשון לציון על מנת להבין את התהליך בצורה טובה יותר.

יתרונות של הליך גירושין בהסכמה :

  • הליך מהיר ויעיל
  • הליך זול יחסית
  • הליך נעים ואינו מסורבל

מאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום, גירושין בהסכמה , התרת נישואין בהסכמה.

צרו קשר עם משרדינו עוד היום ואנחנו נדאג להוציא אתכם לדרך חדשה בעזרת הליך גירושין בהסכמה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ודאגה לאינטרסים שלכם.

הכותבת הינה עורכת דין  ומגשרת המתמחה בדיני משפחה, גירושין בהסכמה, התרת נישואין בהסכמה .

כתובת המשרד  העצמאות 54 בת ים

טלפון נייד : 052-7901079

Call Now Button052-7901079
WhatsApp chat